Ford Fiesta na wyposażeniu wypożyczalni samochodów Gdynia

Na rynku dostępnych jest szereg samochodów, które różnią się między sobą pod względem budowy silników, ich mocy, wyglądu zewnętrznego, zastosowanych technologii, wyposażenia wnętrz. Wszyscy projektanci dążą do ideału tworząc coraz to nowsze modele. Wszystko po to, by trafić w gusta klientów, a te wiadomo, iż są różne. Gdy spotka nas awaria czy wypadek, wówczas możemy skorzystać z auta zastępczego, które udostępni np. wypożyczalnia samochodów Gdynia.

Jeśli posiadamy Forda Fieste, i jesteśmy do niego bardzo przyzwyczajeni, możemy go wynająć z wypożyczalni samochodów Gdynia, na okres naprawy naszych 4 kółek. Posiadacze ubezpieczenia mogą liczyć na zwrot kosztów z ubezpieczalni po zapłaceniu za wynajem, lub przedłożyć rachunek, który pokryty zostanie bezpośrednio z ubezpieczenia. W ten sposób zapewnimy sobie stały transport własny na czas nieobecności naszego pojazdu. To bardzo dobre i rozsądne rozwiązanie.

Ford Fiesta, to dla niektórych samochód idealny, który produkowany jest od 1976r. Obecnie na rynku dostępna jest już jego siódma wersja, w której postawiono na nowoczesne rozwiązania technologiczne takie, jak otwieranie drzwi i zapłon bez użycia kluczyka, kamerka wspomagająca cofanie i parkowanie tyłem, wmontowany system Eco monitorujący najniższe parametry zużycia paliwa. Ten model jak i wersje wcześniejsze oferuje wypożyczalnia samochodów Gdynia.